Asus

  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ083T FHD i7-9750H/16GB/1TB SSD/RTX2080 8GB/Win10H
Deal
Po tym, jak pierwszy model Zephyrus na nowo zdefiniował pojęcie ultrasmukłego laptopa gamingowego, zespół ROG stworzył laptopa umożliwiającego hardcorową rozgrywkę w obudowie o jeszcze węższym profilu i superwąskiej ramce. ROG Zephyrus S wykorzystuje nowatorskie rozwiązania inżynieryjne do chłodzenia swojej karty graficznej GeForce RTX™ 2080 oraz procesora Intel® Core™ i7 dziewiątej generacji, dzięki czemu możesz całkowicie zanurzyć się w efektach wizualnych wyświetlanych na bezkompromisowym ekranie o parametrach 144 Hz / 3 ms z paletą kolorów zatwierdzoną przez Pantone®.Korzyści: Niesamowitą wydajność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-9750H 2.6 GHz (4.5 GHz turbo) 16 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów i gier Szybki czas uruchamiania osiągniesz za pomocą dysku SSD 1 TB Wyraźny obraz to zasługa 15.6-calowego ekranu klasy IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) Złącza USB 3.1 zapewnią szybki transfer danych Oglądaj najnowsze filmy na dużym ekranie dzięki złączu HDMI Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko szybki ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w rozszerzonej postaci oraz wiele nowych funkcji Rewolucyjne rozwiązanie Active Aerodynamic System (AAS) sprawia, że laptop jest w stanie utrzymać wysoką częstotliwość taktowania GPU nawet podczas rozgrywki w tytuły o wysokich wymaganiach Wysokiej jakości konstrukcja odporna na upadki i niekorzystne warunki atmosferyczne...
Best deal at: Media Markt
Laptop ASUS Rog G703GXR
Deal
Laptop ROG G703 podnosi poprzeczkę w zakresie rozgrywki na komputerach z systemem Windows 10 Pro, dysponując mocą konkurującą z aktualnymi gamingowymi komputerami desktopowymi – dzięki zastosowaniu fabrycznie podkręconego procesora Intel Core i9 dziewiątej generacji oraz karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 2080. Trzy dyski SSD typu NVMe PCI Express pracujące w konfiguracji RAID 0 gwarantują najszybsze rozwiązanie dyskowe spośród wszystkich laptopów dostępnych na rynku.
Best deal at: MediaExpert
Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR-EV067T FHD i7-9750H/32GB/1TB SSD/RTX2080 8GB/Win10H
Deal
Po tym, jak pierwszy model Zephyrus na nowo zdefiniował pojęcie ultrasmukłego laptopa gamingowego, zespół ROG stworzył laptopa umożliwiającego hardcorową rozgrywkę w obudowie o jeszcze węższym profilu i superwąskiej ramce. ROG Zephyrus S wykorzystuje nowatorskie rozwiązania inżynieryjne do chłodzenia swojej karty graficznej GeForce RTX™ 2080 oraz procesora Intel® Core™ i7 dziewiątej generacji, dzięki czemu możesz całkowicie zanurzyć się w efektach wizualnych wyświetlanych na bezkompromisowym ekranie o parametrach 144 Hz / 3 ms z paletą kolorów zatwierdzoną przez Pantone®.Korzyści: Niesamowitą wydajność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel® Core™ i7-9750H 2.6 GHz (4.5 GHz turbo) 32 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów i gier Dedykowany układ graficzny NVIDIA® GeForce® RTX 2080 z 8 GB pamięci GDDR6 Szybki czas uruchamiania osiągniesz za pomocą dysku SSD 1 TB Wyraźny obraz to zasługa 17.3-calowego ekranu klasy IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) Złącza USB 3.1 zapewnią szybki transfer danych Oglądaj najnowsze filmy na dużym ekranie dzięki złączu HDMI Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko szybki ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w rozszerzonej postaci oraz wiele nowych funkcji Rewolucyjne rozwiązanie Active Aerodynamic System (AAS) sprawia, że laptop jest w stanie utrzymać wysoką częstotliwość taktowania GPU nawet podczas rozgrywki w tytuły o wysokich wymaganiach...
Best deal at: Media Markt
Laptop ASUS Rog Zephyrus S
Deal
Laptop z ekranem o przekątnej 17.3 cala oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i7-9750H o częstotliwości 2.6 - 4.5 GHz, pamięć RAM o wielkości 16 GB. Dysk SSD o pojemności 1000 GB zapewni użytkownikowi zapisywanie dużej ilości filmów, muzyki, zdjęć oraz dużej ilości aplikacji. Karta graficzna to NVIDIA GeForce RTX 2070 8 GB. System operacyjny Windows 10 Home.
Best deal at: MediaExpert
Laptop ASUS Rog Zephyrus S
Deal
ROG Zephyrus S GX502 oferuje moc i wszechstronność zarówno do superszybkiej rozgrywki w tytuły AAA, jak i do zadań profesjonalnych, na nowo definiując możliwości ultrasmukłego komputera gamingowego z systemem Windows 10. Jego nowatorska konstrukcja wyzwala pełen potencjał najnowszego procesora Intel Core i7 9-tej generacji oraz karty graficznej NVIDIA GeForce RTX. Dzięki temu zastosowane podzespoły mogą optymalnie wykorzystać zalety ekranu 144 Hz/3 ms zgodnego z PANTONE. Jego elastyczność doskonale sprawdza się w trybach G-SYNC i Optimus, zapewniając Ci swobodę przełączania pomiędzy wyjątkowo płynną grafiką a lepszą wydajnością baterii w drodze i w podróży.
Best deal at: MediaExpert
Laptop ASUS Rog Zephyrus S
Deal
ROG Zephyrus S wyznacza nowy standard w zakresie ultrasmukłych laptopów gamingowych z systemem Windows 10 Home. Teraz jego aspiracje są jeszcze większe, ponieważ oferuje 17-calowy ekran z superwąską ramką w obudowie o grubości zaledwie 18,7 mm. W maksymalnej konfiguracji Zephyrus S GX701 jest wyposażony w kartę graficzną GeForce RTX 2070 oraz procesor Intel Core i7 9. generacji. Możesz całkowicie zanurzyć się w obrazie wyświetlanym na matrycy oferującej 144 Hz / 3 ms oraz paletę kolorów zatwierdzonych przez Pantone, jak również skorzystać z zaprojektowanego przez ROG ekskluzywnego przełącznika GPU do zmieniania trybów: G-SYNC do rozgrywki lub Optimus do oszczędzania baterii.
Best deal at: MediaExpert
Monitor ASUS PG35VQ
Deal
Monitor gamingowy o rozdzielczości UWQHD, wyposażony w technologię G-SYNC HDR i dysponujący podkręcaną częstotliwością odświeżania na poziomie 200 Hz dla zapewnienia superpłynnej rozgrywki. Ten 35-calowy monitor z matrycą VA i technologią quantum-dot zapowiada nową generację monitorów dla graczy. Oferuje szerokie pokrycie zakresu barw DCI-P3 dla wyświetlania bardzo realistycznych kolorów i bardziej płynnej gradacji pomiędzy odcieniami, a także technologię HDR umożliwiającą dostarczanie żywego i bogatego w detale obrazu z bardzo realistycznym kontrastem.
Best deal at: MediaExpert
Laptop ASUS ZenBook Pro Duo
Deal
Wyjątkowa konstrukcja tego laptopa została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu Ci najwyższej efektywności w pracy, oferując pełnowymiarowy wyświetlacz ASUS ScreenPad Plus o rozdzielczości 4K, który płynnie współpracuje z głównym ekranem typu 4K UHD OLED.
Best deal at: MediaExpert
Asus Monitor 35 PG35VQ
Deal
Best deal at: Elektronicon.pl
Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ065R i7-9750H/16GB/1TB SSD/RTX2080 8GB/Win10Pro
Deal
Po tym, jak pierwszy model Zephyrus na nowo zdefiniował pojęcie ultrasmukłego laptopa gamingowego, zespół ROG stworzył laptopa umożliwiającego hardcorową rozgrywkę w obudowie o jeszcze węższym profilu i superwąskiej ramce. ROG Zephyrus S wykorzystuje nowatorskie rozwiązania inżynieryjne do chłodzenia swojej karty graficznej GeForce RTX™ 2080 oraz procesora Intel® Core™ i7 dziewiątej generacji, dzięki czemu możesz całkowicie zanurzyć się w efektach wizualnych wyświetlanych na bezkompromisowym ekranie o parametrach 144 Hz / 3 ms z paletą kolorów zatwierdzoną przez Pantone®.Korzyści: Niesamowitą wydajność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-9750H 2.6 GHz (4.5 GHz turbo) 16 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów i gier Szybki czas uruchamiania osiągniesz za pomocą dysku SSD 1 TB Wyraźny obraz to zasługa 15.6-calowego ekranu klasy IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) Złącza USB 3.1 zapewnią szybki transfer danych Oglądaj najnowsze filmy na dużym ekranie dzięki złączu HDMI Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko szybki ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w rozszerzonej postaci oraz wiele nowych funkcji Rewolucyjne rozwiązanie Active Aerodynamic System (AAS) sprawia, że laptop jest w stanie utrzymać wysoką częstotliwość taktowania GPU nawet podczas rozgrywki w tytuły o wysokich wymaganiach Wysokiej jakości konstrukcja odporna na upadki i niekorzystne warunki atmosferyczne W zestawie etui...
Best deal at: Media Markt
Laptop ASUS Rog Strix SCAR III G731GW-H6181R i9-9980H/32GB/1TB SSD/RTX2070 8GB/Win10Pro
Deal
Laptop ROG Strix G jest uosobieniem perfekcyjnie zoptymalizowanego designu i oferuje doskonałe wrażenia podczas poważnej rozgrywki i wielozadaniowej pracy w systemie Windows 10. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów Intel® Core™ 9ej generacji oraz kart graficznych GeForce, udostępnia on bardzo wysoką wydajność gamingową dla szerszego grona odbiorców. Inteligentny układ chłodzenia pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału najnowocześniejszych procesorów zastosowanych w tych laptopach, a technologia RangeBoost zapewnia najmocniejszy możliwy sygnał Wi-Fi. Gdziekolwiek grasz, możesz rozświetlić otoczenie za pomocą Aura Sync w trójkrawędziowym pasku świetlnym oraz podświetlenia klawiatury w czterech strefach RGB.Korzyści: Niespotykaną wydajność zapewni ośmiordzeniowyprocesor Intel® Core™ i9-9880H 2.3 GHz (4.8 GHz turbo) 32GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie oraz sprawne działanie programów i gier Błyskawiczne uruchamianie systemu dzięki dyskowi SSD 1 TB Niesamowite wrażenia wizualne w grach zapewni dedykowany układ graficzny NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 z 8 GB pamięci GDDR6 Wyraźny obraz to zasługa 17.3-calowego ekranu o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Złącza USB 3.1 zapewnią szybki transfer danych Oglądaj najnowsze filmy na dużym ekranie dzięki złączu HDMI Podświetlana klawiatura ułatwi pracę w nocy Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10jest nie tylko szybki ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w rozszerzonej postaci oraz wiele nowych funkcji...
Best deal at: Media Markt
Laptop ASUS Rog Zephyrus S
Deal
ROG Zephyrus wykorzystuje nowatorskie rozwiązania inżynieryjne do chłodzenia swojej karty graficznej GeForce RTX 2080 oraz procesora Intel Core i7 dziewiątej generacji, dzięki czemu możesz całkowicie zanurzyć się w efektach wizualnych wyświetlanych na bezkompromisowym ekranie o parametrach 144 Hz z paletą kolorów zatwierdzoną przez Pantone. Potężny, gamingowy laptop z ekranem o przekątnej 15,6 cali z rozdzielczością FHD wspomaganą częstotliwością odświeżania ekranu wynoszącą 144 Hz, wyposażony w sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-9750H (2,6 - 4,5 Ghz) oraz dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB. Pamięć RAM o wielkości 16 GB, szybki dysk SSD 1 TB. Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home.
Best deal at: MediaExpert
Laptop ASUS Rog Zephyrus S
Deal
Laptop z ekranem o przekątnej 17.3 cala oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i7-9750H o częstotliwości 2.6 - 4.5 GHz, pamięć RAM o wielkości 16 GB. Dysk SSD o pojemności 1000 GB zapewni użytkownikowi zapisywanie dużej ilości filmów, muzyki, zdjęć oraz dużej ilości aplikacji. Karta graficzna to NVIDIA GeForce RTX 2080 8 GB. System operacyjny Windows 10 Home.
Best deal at: MediaExpert
Deal

15286
Deal

15286
Deal

15286
Deal

15286
Deal

15286
Rankingeo
Logo
Enable registration in settings - general