LG

  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Telewizor LG OLED 2020 OLED65GX3LA
Deal
Telewizor LG OLED jest wyjątkowy dzięki technologii samozaświecających się pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zapewnia ponad 100 milionów samozaświecających się subpikseli. Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem kolorów i najbardziej realistycznym obrazem.
Best deal at: MediaExpert
Lodówka LG GMX936SBHV Side by side Kostkarka
Deal
Spraw, by Twoja kuchnia przyciągała wzrok: Łączymy elegancki wygląd i innowacyjną technologię, która jest widoczna nawet w detalach, takich jak uchwyty i wyświetlacze. Lodówka GMX936SBHV to nowoczesna, a zarazem prosta konstrukcja pasująca niemal do każdego wnętrza. W lodówce połączono funkcjonalność użytkowania z eleganckim designem, dzięki zastosowanym w niej nowym rozwiązaniom oraz wykończeniu. Dzięki InstaView Door-in-Door nie musisz otwierać drzwi, aby zajrzeć do lodówki. Lodówka posiada eleganckie, lustrzane okno szklane, które staje się przezroczyste podczas podwójnego oczekiwania na połączenie. W tym samym czasie widok łatwo dostępnego wewnętrznego przedziału zostanie zwolniony bez konieczności otwierania drzwi. Inwerter Linear Kompressor zrewolucjonizował rynek chłodziarek dzięki oszczędności energii do 32%, pierwszorzędnemu 20-letniemu okresowi eksploatacji i optymalnej kontroli temperatury.
Best deal at: MediaExpert
Telewizor LG LED 65NANO953NA
Deal
Decydując się na telewizor LG z innowacyjną technologią Nano Cell™, stajesz się posiadaczem wyjątkowego sprzętu, dzięki któremu poznasz nową jakość obrazu w domowym zaciszu. Telewizory LG Nano Cell™ to gwarancja nasycenia barw niespotykana nigdy wcześniej.
Best deal at: MediaExpert
Telewizor LG OLED 2020 OLED65CX3LA
Deal
Telewizor LG OLED jest wyjątkowy dzięki technologii samozaświecających się pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zapewnia ponad 100 milionów samozaświecających się subpikseli*. Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem kolorów i najbardziej realistycznym obrazem. Procesor α9 Gen3 AI analizuje treść przy pomocy algorytmów głębokiego uczenia dostarcza na ekran najbardziej optymalny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane automatycznie w celu zapewnienia jak najlepszego obrazu i dźwięku, aby oglądanie za każdym razem było niezwykłym przeżyciem. Zamień swój telewizor w centrum dowodzenia dzięki inteligentnej funkcji ThinQ. LG ThinQ rozpoznaje głos osoby wypowiadającej polecenia umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT. Wystarczy, że wypowiesz hasło uruchamiające usługę głosową i sterujesz telewizorem bez użycia pilota. Dodatkowym udogodnieniem jest wbudowany w telewizor LG OLED Asystent Google. Oglądaj filmy dokładnie tak jak powinno się je oglądać – w zapierającej dech w piersi jakości. Inteligentna technologia Dolby Vision IQ dostosowuje jasność ekranu, kolory i kontrast na podstawie rodzaju treści i warunków oświetlenia. Technologia Dolby Atmos pozwala delektować się najwyższej jakości dźwiękiem w każdym rodzaju treści. Procesor automatycznie reguluje obraz, wyłączając wygładzanie ruchu, aby pozwolić w pełni cieszyć się ruchomymi obrazami. Oglądaj filmy zgodnie z zamiarem twórcy i z zachowaniem kinowych wrażeń. Zachwycaj się treścią w kinowej jakości i doświadcz w pełni artystycznych walorów każdego filmu.
Best deal at: Media Markt
Lodówka LG Signature LSR100.AGRQEUR. Klasa energetyczna A++
Deal
Lodówko-zamrażarka typu Door in Door LG LSR100.AGRQEUR o szerokości 91.2 cm, głębokości 74.5 cm, pojemności całkowitej netto 569 l. Jest wyposażona w dodatkowe drzwi, półki z hartowanego szkła, kostkarkę i półke na wino. Zastosowano w niej technologię Total No Frost, system Multi Air Flow, Freshshield, dotykowy wyświetlacz LED oraz Wi-Fi, w klasie energetycznej A++....
Best deal at: Media Markt
Telewizor LG OLED65W7V
Deal
Zaprojektowane dla tych, którzy cenią dźwięk na najwyższym poziomie. Skierowane w górę głośniki zapewniają lepsze rozchodzenie się dźwięku oraz płynniejsze wysokie i niskie tony.
Best deal at: MediaExpert
Telewizor LG LED 86UN85003LA
Deal
NanoCell to najbardziej zaawansowane telewizory LED odznaczające się wyjątkową jakością obrazu i doskonałym odwzorowaniem kolorów RGB dzięki technologii LG NanoCell. Funkcja Nano Color zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki technologii NanoCell, która poprawia czystość kolorów za pomocą nanocząsteczek o rozmiarze około 1 nm.
Best deal at: MediaExpert
Telewizor LG OLED77W9PLA
Deal
Telewizor o przekątnej 77 cali zaprojektowany specjalnie do montażu na ścianie. Tworzy fascynujące wrażenie i wprowadza estetykę do Twojego pokoju. Było to możliwe tylko dzięki unikalnej zaawansowanej technologii LG OLED. Procesor α9 drugiej generacji, uzupełniony o algorytm głębokiego uczenia AI, optymalizuje jego szybkość i grafikę, zapowiadając początek nowej ery niesamowitych szczegółów obrazu i adaptacyjnej technologii dźwięku dla całkowitego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. LG AI TV poszerzy Twoje zrozumienie sztucznej inteligencji. Poznaj wspaniałe możliwości sztucznej inteligencji telewizora LG. Perfekcyjna czerń z wyrazistym kontrastem sprawia, że ​​kolory są jeszcze bogatsze, a obraz głębszy. Technologia Dolby zmienia Twój dom w salę kinową z obrazem i dźwiękiem kinowej jakości w formacie HDR. Technologia LG 4K Cinema HDR z obsługą większości formatów HDR dokładnie oddaje intencje reżysera. Zanurz się w kinowym obrazie większości formatów HDR, w tym zaawansowanych technologii HDR i HDR10 Pro firmy Technicolor. Tryb galerii pokazuje oszałamiające krajobrazy z całego świata, aktualizowane co sezon przez portal turystyczny TripAdvisor.
Best deal at: MediaExpert
Rankingeo
Logo
Enable registration in settings - general