LIEBHERR

  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Lodówka LIEBHERR CBNes 6256-24. Klasa energetyczna A++
Deal
Chłodziarko - zamrażarka Side by Side LIEBHERR CBNes 6256-24, o szerokości 91 cm, głębokości 61.5 cm, o pojemności całkowitej netto 471 l, z technologią NoFrost, dwoma regulowanymi obiegami chłodzenia DuoCooling, oraz automatyczną kostkarką, w klasie energetycznej A++....
Best deal at: MediaExpert
Chłodziarka do wina LIEBHERR WTes 5872
Deal
Chłodziarka o szerokości 70 cm, sterowana elektronicznie, z 3 strefami temperatur, wymuszoną cyrkulacją powietrza, wyświetlaczem LCD, w klasie energetycznej B.
Best deal at: MediaExpert
Lodówka LIEBHERR ECBN 6256-22 PremiumPlus
Deal
Lodówka do zabudowy o szerokości 91.5 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 357 l a zamrażarki 114 l. Roczne zużycie energii to 322 l.
Best deal at: MediaExpert
Witryna chłodnicza LIEBHERR WTes 5972 Vinidor
Deal
Chłodziarka do wina WTes 5972 Vinidor marki Liebherr, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej B, o szerokości 70 cm i wysokość 192 cm. Chłodziarka może pomieścić 211 butelek, o pojemności 0.75 litra każda. Zakres temperatury chłodzenia waha się w granicach od 5 st. C do 20 st. C. Wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo Urządzenia Liebherr charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem ale przede wszystkim przemyślanymi, przyjaznymi dla użytkownika praktycznymi rozwiązaniami i ciągle udoskonalaną technologią. Połączenie to ma na celu zapewnienie optymalnego i wieloletniego komfortu użytkowania produktów. Elegancja i funkcjonalność Chłodziarka do wina WTes 5972 Vinidor została wyposażona w 8 drewnianych, wysuwanych półek, które zapewniają przejrzysty wgląd i wygodny dostęp do przechowywanych butelek. Ponieważ zapachy z otoczenia w dłuższym czasie mogą wpływać na przechowywanie wina, optymalna jakość powietrza gwarantowana jest przez dopływ świeżego powietrza przez łatwy do wymiany filtr z węgla aktywowanego. Innowacyjny dotykowy wyświetlacz LCD zapewnia utrzymanie stałej temperatury wybieranej dla różnych stref temperaturowych. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje precyzyjnie wybraną konfigurację. Sterowanie jest proste i wygodne w obsłudze. Zastosowane w urządzeniu drzwi z przyciemnionego szkła izolacyjnego zapewniają skuteczną ochronę przechowywanego wina przed promieniami UV. Aby zabezpieczyć wina przed niepożądanym dostępem, drzwi wyposażone są w zamek. cyfrowy wskaźnik temperatury drewniane, wysuwane półki filtr z węglem aktywowanym wygodna i intuicyjna obsługa
Best deal at: MediaExpert
Chłodziarka do wina LIEBHERR UWTgb 1682 Vinidor
Deal
Witryna WTgb 1682 Vinidor marki Liebherr, w klasie energetycznej A, o szerokości 60 cm i wysokość 87 cm. Witryna może pomieścić 34 butelki, roczne zużycie energii wynosi 144 kWh.
Best deal at: MediaExpert
Lodówka LIEBHERR SBSbs 8673 Side by side Kostkarka
Deal
Lodówka Side by side o szerokości 121 cm, w klasie energetycznej A+++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 367 l a zamrażarki 262 l. Roczne zużycie energii to 255 kWh. Została wyposażona w oświetlenie LED, automatyczne odszranianie w chłodziarce.
Best deal at: MediaExpert
Lodówka LIEBHERR ECBN 5066-22 PremiumPlus
Deal
Lodówka do zabudowy o szerokości 76.2 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 276 l a zamrażarki 103 l. Roczne zużycie energii to 287 kWh.
Best deal at: MediaExpert
Lodówka LIEBHERR CBNies 4878 Premium Nofrost Srebrna
Deal
Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, dopracowana w najmniejszych szczegółach, z ogromną dbałością o detale, niepowtarzalna lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu. Szerokość lodówki to 60 cm, w klasie energetycznej A+++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 243 l a zamrażarki 101 l. Roczne zużycie energii to 186 kWh.
Best deal at: MediaExpert
Rankingeo
Logo
Enable registration in settings - general